NASZĄ SIŁĄ SĄ LUDZIE!

Ciągłe przemiany i innowacje sprawiają, że praca w firmie ELKABEL jest ciekawa i dynamiczna, stawia przed pracownikiem nowe wyzwania i rozwija kreatywność.

Dołącz do naszego zespołu, a zapewnimy Ci stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, rodzinną atmosferę pracy oraz system motywacyjny oparty na realizacji celów.

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z następujących etapów:

APLIKOWANIE

Aktualne oferty pracy wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się na naszej stronie. Ogłoszenia publikowane są także w portalach ogłoszeniowych, z którymi współpracujemy. Kandydaci mają możliwość przesłania aplikacji drogą mailową na specjalnie dedykowany do tego adres praca@elkabel.pl.

SELEKCJA APLIKACJI

Dokumenty aplikacyjne kandydatów są oceniane pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi na danym stanowisku (wymagania są jasno określone w każdej ofercie). Kandydaci spełniający kluczowe wymagania formalne przechodzą do dalszych etapów rekrutacji.

WSTĘPNE ROZMOWY TELEFONICZNE

Celem takiej rozmowy jest potwierdzenie zainteresowania kandydata daną ofertą, krótka weryfikacja kluczowych kryteriów, odpowiedź na pytania nurtujące kandydatów zanim zdecydują się na spotkanie, a przede wszystkim umówienie terminu spotkania dogodnego dla obu stron.

SPOTKANIA REKRUTACYJNE

To najważniejszy etap rekrutacji. Rozmowa ma na celu poznanie dotychczasowego doświadczenia kandydata, uzyskanie informacji co jest dla niego ważne oraz czego oczekuje od nas jako od potencjalnego pracodawcy. Podczas takiej rozmowy w zależności od rangi stanowiska kandydat może się spodziewać poza ustandaryzowanym wywiadem (obejmującym pytania z zakresu doświadczenia zawodowego, osobowości i motywacji) zadań typu case study.

SPOTKANIA Z OSOBĄ DECYZYJNĄ

Finalnym etapem procesu rekrutacji jest spotkanie kandydatów wyłonionych w procesie rekrutacji na dane stanowisko z osobą decyzyjną. Spotkanie takie daje kandydatom możliwość pełnego poznania stanowiska o jakie się ubiegają oraz osoby, która będzie ich bezpośrednim przełożonym.

INFORMACJA ZWROTNA DLA KANDYDATÓW

Po zakończeniu procesu rekrutacji bądź jego poszczególnych etapów wszystkie osoby zaproszone na rozmowy do naszej firmy niezależnie od ich wyniku otrzymują informację zwrotną.

NASZE WARTOŚCI

Cenimy sobie: zaangażowanie, motywację, lojalność, wzajemny szacunek i współpracę. Wybierz kierunek na ELKABEL i dołącz do naszego zespołu!

WYSZUKIWARKA OFERT

Jeśli chcesz zaaplikować do naszej firmy – zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki aktualnych ofert pracy i złożenia aplikacji na konkretne stanowisko.

PRACA W ELKABEL

Jeśli aktualnie nie widzisz interesującej Cię oferty, albo chcesz odbyć u nas praktyki – zapraszamy do kontaktu mailowego w dziale kontakt.